Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade Virginia Walnut

  • doporučujeme
8 399 Kč
7 399 Kč
-11,9 %
6 114,88 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Objevte jeden z nejlepších ručních mlýnků současnosti! Pokud patříte k zákazníkům, kteří se nespokojí s ničím menším než s naprostou dokonalostí, bude pro vás mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade přesně to pravé. Díky špičkovému výkonu se bez problému vyrovná i větším elektrickým mlýnkům a některé z nich nechává v tomto ohledu dokonce až daleko za sebou.

A v čem spočívá největší přednost tohoto zdánlivě obyčejného mlýnku? Je to zejména unikátně navržené mlecí ústrojí, které činí z Comandante jedničku na světovém trhu. Kónické mlecí kameny jsou vyrobené ze speciální nitridované oceli. V průběhu nitridace dochází k vytvrzení povrchu oceli za pomoci dusíku. Takto zpracovaná ocel je velice odolná vůči mechanickému opotřebení – životnost mlecích kamenů u tohoto modelu je proto výrazně delší než u ostatních běžně dostupných mlýnků.

Hrany mlecích kamenů jsou velmi ostré, mletí je díky tomu rychlé a rovnoměrné. Kávová zrna se při průchodu mlecím ústrojím nikde nezasekávají. Mlecí cesty jsou navíc navržené tak, aby v nich nezůstávala žádná stará zbytková káva, která by mohla negativně ovlivnit chuť připravovaného nápoje.

Mlýnek nabízí opravdu široké možnosti v nastavení hrubostí mletí. Pomocí otočné matice, který se nachází pod mlecími kameny, jednoduše nastavíte hrubost podle potřeby – od espressa až po filtr či french press. S každým pootočení matice uslyšíte lehké cvaknutí, které signalizuje změnu hrubosti o jeden stupeň.

Tělo mlýnku tvoří kvalitní nerezová ocel pokrytá tenkou vrstvou dřevěné dýhy a laku. Na výrobu rukojeti kličky bylo použito dřevo z ořešáku. Použité materiály jsou velmi příjemné na dotek a vhodné pro styk s potravinami.

Společně s mlýnkem naleznete v balení také dvě nádobky na umletou kávu: jednu z tmavého silnostěnného skla a jednu z čirého polymerového skla. Nádobky jsou lehké, ale odolné. Pokud zrovna nemáte po ruce svůj oblíbený šálek nebo mlýnek rádi nosíte s sebou na cestách, lze je využít také pro servírování uvařené kávy. Kapacita jedné nádobky je přibližně 40 g.

Mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade je výsledkem dlouholetých zkušeností a odhodlání postavit se i nejnáročnějším konstrukčním výzvám tak, aby dokázal naplnit i ta nejvyšší očekávání spotřebitelů. Za úspěchem Comandante stojí neustálý vývoj nových technologií a vylepšování stávajících produktů. Není proto divu, že po ručních mlýncích Comandante často sáhnou i ti nejlepší baristé na světě.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - včetně rukojeti
Šířka
170 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
630 g
Barva
ořech americký
Materiál
nerezová ocel
dřevo - ořech americký
sklo
Kapacita násypníku
40 g
EAN
4260113437490

Příprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.