Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade Sunset

  • doporučujeme
7 789 Kč
7 010 Kč
-10 %
5 793,39 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Představujeme vám špičkový ruční mlýnek na kávu – Comandante C40 MK4 Nitro Blade. Tento malý, ale výkonný mlýnek zastíní i některé mnohem větší elektrické modely. Jedná se o produkt prvotřídní kvality, který ocení jak profesionální, tak i domácí baristé.

Klíčem k úspěchu Comandante je především unikátně navržené mlecí ústrojí. Dokonalý výsledek zajišťují kónické mlecí kameny vyrobené ze speciálně kalené nitridované oceli. Při nitridování se svrchní vrstva oceli vytvrzuje dusíkem, což výrazně zvyšuje její odolnost proti mechanickému poškození. Mlecí kameny proto vynikají opravdu dlouhou životností.

Kameny tohoto mlýnku navíc disponují i extra ostrými hranami, které si poradí s každým typem kávových zrn. Mletí je rovnoměrné a efektivní. Zrna se v mlýnku nezasekávají. Celý mlýnek je sestaven tak, aby v mlecích cestách nedocházelo k retenci staré kávy. Můžete se proto spolehnout, že se do vašeho šálku nedostanou žádné pachutě ze starého kávového prachu.

Ruční mlýnek Comandante bychom doporučili všem milovníkům kávy, a to bez ohledu na způsob přípravy. Bez problému umele kávu pro espresso, filtr, chemex nebo do moka konvičky. Pomocí otočné matice, která se nachází pod mlecími kameny, lze jednoduše nastavit hrubost mletí od extra jemné až po hrubou. V průběhu točení s maticí uslyšíte cvakání. Každé cvaknutí představuje změnu hrubosti o jeden stupeň.

Pozornosti žádného baristy nemohou uniknout ani elegantní linie mlýnku. Tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, na kterou je nanesena tenká vrstva barvy a laku. Rukojeť kličky je ze dřeva. Mlýnek je nejen krásný na pohled, ale také příjemný na dotek. Materiály vhodné pro styk s potravinami jsou samozřejmostí.

Společně s mlýnkem dodává výrobce také dvě nádoby na přibližně 40 g mleté kávy. První je vyrobená z tmavého silnostěnného skla, druhá z čirého polymerového skla. Nádobky jsou lehké a odolné. Díky jejich praktickému rozměru je můžete využít nejen pro uchovávání kávy, ale například i místo šálků.

Cílem značky Comandante je naplnit i ta nejvyšší očekávání zákazníků, mezi které patří i přední světoví baristé. Za jejím úspěchem stojí nejen typická německá preciznost a dlouholeté zkušenosti v oboru, ale také chuť postavit se čelem i těm nejnáročnějším konstrukčním výzvám.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - včetně rukojeti
Šířka
170 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
630 g
Barva
oranžová
Materiál
nerezová ocel
sklo
dřevo - rukojeť
Kapacita násypníku
40 g
EAN
4260113437681

Příprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.