Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black

  • doporučujeme
7 499 Kč
6 749 Kč
-10 %
5 577,69 Kč bez DPH
  • skladem (4 ks), ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Objevte absolutní špičku mezi ručními mlýnky! Elegantní mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade svým výkonem šlape na paty i velkým elektrickým mlýnkům a některé z nich nechává dokonce až daleko za sebou. Jedná se o vysoce kvalitní produkt určený všem milovníkům kávy, kteří se nespokojí s ničím menším než s naprostou dokonalostí.

To, co činí mlýnky německého výrobce Comandante nepřekonatelnými, je především unikátně navržené mlecí ústrojí. Kónické mlecí kameny jsou vyrobené ze speciálně kalené nerezové oceli, která prošla tzv. nitridováním. Povrch oceli je vytvrzen dusíkem, což zvyšuje jeho odolnost při otěru a významně prodlužuje životnost mlecích kamenů.

Velmi ostré hrany mlecích kamenů zajišťují efektivní a rovnoměrné mletí. Mletí je plynulé a kávová zrna se nikde nezasekávají. Mlýnek je navíc sestaven tak, aby v mlecích cestách nezůstávala žádná zbytková káva. Svou kávu si proto vždy vychutnáte maximálně čerstvou a bez pachutí po zbytcích starého kávového prachu.

Hrubost mletí lze nastavit od extra jemné až po hrubou – mlýnek bez problému umele kávu jak pro espresso, tak i pro filtr či french press. Matice pro nastavení hrubosti je umístěna v prostoru pod mlecími kameny. Chcete-li hrubost změnit, stačí maticí otáčet, dokud neuslyšíte cvaknutí. Každé cvaknutí představuje změnu hrubosti o jeden stupeň.

Mlýnek na první pohled zaujme i elegantním designem. Tělo tvoří nerezová ocel pokrytá tenkou vrstvou barvy a laku. Rukojeť kličky je vyrobena z dubového dřeva. Všechny použité materiály vynikají vysokou kvalitou a jsou vhodné pro styk s potravinami. Mlýnek je velice příjemný na dotek a do ruky vám padne jako ulitý.

Balení obsahuje i dvě nádobky na umletou kávu: jednu z tmavého silnostěnného skla a jednu z čirého polymerového skla. Nádobky jsou lehké a přitom odolné. Využít je můžete například i místo šálku. Kapacita jedné nádobky je přibližně 40 g kávy.

Mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade je výsledkem mnohaletých zkušeností a odhodlání postavit se i nejnáročnějším konstrukčním výzvám tak, aby dokázal naplnit ta nejvyšší očekávání spotřebitelů. Za úspěchem Comandante stojí neustálý vývoj nových technologií a vylepšování dosavadních produktů. Není proto divu, že po ručních mlýncích Comandante často sáhnou i ti nejlepší baristé na světě.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - včetně rukojeti
Šířka
170 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
630 g
Barva
černá
Materiál
dřevo - rukojeť
nerezová ocel
sklo
Kapacita násypníku
40 g
EAN
4260113435663

Příprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.