Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade American Cherry

  • doporučujeme
8 399 Kč
7 399 Kč
-11,9 %
6 114,88 Kč bez DPH

Objevte perfektní ruční mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade určený všem milovníkům kávy, kteří se nehodlají spokojit s ničím menším než s naprostou dokonalostí! Svým špičkovým výkonem a vysoce kvalitním zpracováním konkurují mlýnky od německého výrobce Comandante i mnohem větším elektrickým mlýnkům, přičemž některé z nich nechávají dokonce až daleko za sebou.

Jedinečnost tohoto mlýnku spočívá především v unikátně navrženém mlecím ústrojí. Kónické mlecí kameny jsou vyrobeny z nitridované oceli. Při nitridaci dochází k vytvrzení povrchu ušlechtilé oceli pomocí dusíku, čímž se výrazně zvyšuje její odolnost proti poškození mechanickým třením. Oproti konkurenčním mlýnkům vyniká mlecí ústrojí tohoto modelu opravdu dlouhou životností.

Hrany mlecích kamenů jsou velice precizně naostřeny, proto je mletí maximálně efektivní a rovnoměrné. Proces mletí je plynulý a kávová zrna se v mlecích cestách nezasekávají. Mlýnek je navíc sestaven tak, aby v mlecím ústrojí nezůstávala žádná zbytková káva – připravený nápoj bude vždy chutnat čerstvě, bez pachutí po zbytcích starého kávového prachu.

S mlýnkem Comandante jednoduše umelete kávu jak pro espresso, tak i pro filtr či french press. Pomocí otočné matice umístěné v prostoru pod mlecími kameny lze hrubost mletí nastavit od velice jemné až po hrubou. Při pootočení matice uslyšíte lehké cvaknutí, které signalizuje změnu hrubosti o jeden stupeň.

Dále je potřeba vyzdvihnout elegantní minimalistický design mlýnku a zejména vysokou kvalitu použitých materiálů. Tělo mlýnku tvoří nerezová ocel pokrytá tenkou vrstvou dřevěné dýhy a laku. Rukojeť kličky je z třešňového dřeva. Všechny komponenty jsou příjemné na dotek a vhodné pro styk s potravinami.

Součástí balení jsou i dvě nádoby na mletou kávu s kapacitou 40 g (jedna z tmavého silnostěnného skla a jedna z čirého polymerového skla). Nádoby jsou lehké, ale zároveň velmi odolné. V případě, že nemáte po ruce svůj oblíbený šálek, je lze použít i pro servírování připravené kávy.

Mlýnek Comandante C40 MK4 Nitro Blade je výsledkem dlouholetých zkušeností a odhodlání postavit se i náročným konstrukčním výzvám tak, aby dokázal naplnit i ta nejvyšší očekávání spotřebitelů. Za úspěchem Comandante stojí neustálý vývoj nových technologií a vylepšování dosavadních produktů. Není proto divu, že si ruční mlýnky Comandante často vezmou na pomoc i ti nejlepší světoví baristé.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - včetně rukojeti
Šířka
170 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
630 g
Barva
třešeň americká
Materiál
nerezová ocel
dřevo - třešeň americká
sklo
Kapacita násypníku
40 g
EAN
4260113431658

Příprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.