Baristické kurzy

Nevíte si rady?
Zeptejte se Oldřicha

+420 311 236 236

obchod@bunacafe.cz

Oldřich Smítal
Filtrování

Celkem 3 produkty
Baristický kurz ESPRESSO CAPPUCCINO

5-6hodinový baristický kurz pro veřejnost, moderní školící centrum, max 6 osob – kávovar i mlýnek pro každého účastníka kurzu, možnost zaškolit na vlastním kávovaru

3 900 Kč
 
Volná místa jsou k dispozici
  • doporučujeme
  • 5-6 hodin
  • max 6 osob
Baristický kurz PRO KAVÁRNU

intenzivní baristický kurz připravený na míru vaší kavárně, odborné zaškolení personálu – od kávy až po technologie, 6 plně vybavených stanovišť

11 990 Kč
 
  • doporučujeme
  • moderní vybavení
  • odborné poradenství

Baristické kurzy

Příprava kávy je rituál, který se neobejde bez kvalitního vybavení a samozřejmě i trochy praxe. A s tím vším vám v BUNA CAFÉ rádi pomůžeme.

Pořádáme baristické kurzy pro začátečníky i zkušené baristy. Naučíme vás, jak připravovat espresso, cappuccino a další mléčné speciality jako profesionál. Dozvíte se důležité informace ze světa kávy a ochutnáte čerstvě upraženou kávu z naší pražírny. Budete ale hlavně trénovat, a to opravdu hodně.

Všechny baristické kurzy pořádáme v moderně vybaveném školícím centru v Rudné u Prahy, kde má každý barista k dispozici celý kávový koutek, včetně kávovaru a mlýnku, jenom pro sebe. Většinu času proto nebudete jen koukat, ale přípravu kávy si pořádně vyzkoušíte. Maximální kapacita každého kurzu je 6 osob.

Pro zájemce o kurz domácí přípravy kávy pořádáme několikrát za měsíc Baristický kurz ESPRESSO CAPPUCCINO. Nezáleží, zda jste úplným začátečníkem, nebo se ve světě kávy už nějakou dobu pohybujete, díky modernímu zázemí a nízkému počtu účastníků se vám budeme pořádně individuálně věnovat. S sebou si můžete přivézt i vlastní kávovar a mlýnek. Pro majitele a provozovatele kaváren či restaurací nabízíme Baristický kurz PRO KAVÁRNU, na kterém vám pomůžeme vyškolit váš personál. Rádi vám poradíme i s výběrem vhodných technologií a sestavením nápojového lístku.

Kurz přípravy kávy je jedinečným zážitkem, na který budou účastníci dlouho vzpomínat. Náš baristický kurz je proto vhodný i jako krásný dárek pro milovníky kávy.

Hledáte-li opravdu kvalitní baristický kurz v lokalitě Praha a Středočeský kraj, pak jste na správném místě.

Více
Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.