Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, modrá

600 Kč
495,87 Kč bez DPH
  • skladem (3 ks), ihned k odběru / expedici

Nechte se rozmazlit lahodnou kávou z moka konvičky Bialetti Rainbow. Jedná se o cenově dostupné řešení, jak si doma připravit kávu s chutí připomínající espresso, a to i bez pákového kávovaru. Není divu, že jsou moka konvičky tolik oblíbené nejen v Itálii, ale i po celém světě.

Moka konvička Bialetti Rainbow něco vydrží. Je vyrobená z potravinářského hliníku, který jí propůjčuje ty nejlepší vlastnosti. Konvička je lehká, odolná a rychle se nahřívá. Konvičku tvoří 3 části – spodní nádoba na vodu, středové sítko na kávu a horní nádoba na hotovou kávu. Tento model je určený pro přípravu 3 porcí, celkový objem 130 ml kávy.

Bialetti Rainbow je vhodná pro všechny typy ohřívačů kromě indukce. Konvička není určená pro mytí v myčce na nádobí.

Příprava moka kávy vám zabere pouze několik minut. Aby byl výsledek vždy dokonalý, doporučujeme používat čerstvě upraženou kávu a chutnou vodu. Spodní část moka konvičky nejprve naplňte požadovaným množstvím vody. Pomletou kávu přesypte do sítka a uhlaďte. Kávu v moka konvičce nikdy neutlačujte. Díly sešroubujte a konvičku přesuňte na vařič. Ve chvíli, kdy se horní nádoba naplní voňavou kávou a konvička začne charakteristicky chrčet, vařič vypněte. Můžete servírovat.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šířka
130 mm
Hloubka
100 mm
Hmotnost
400 g
EAN
8006363018661

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.