Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálků, modrá

950 Kč
785,12 Kč bez DPH
  • skladem (3 ks), ihned k odběru / expedici

Jednoduchá a levná cesta ke skvělé kávě – to je moka konvička. Moka káva se svou silnou chutí velmi blíží espressu. Její příprava je navíc snadná a zabere pouze několik minut. Není se proto čemu divit, že si moka konvičky získaly mnoho fanoušků po celém světě.

Moka konvička Bialetti Rainbow je vyrobená z kvalitního potravinářského hliníku. Díky tomu je odolná, lehká a rychle se nahřívá. Skládá se ze 3 dílů: spodní nádoby na vodu, trychtýře na kávu a horní nádoby na hotový nápoj. Tento model je určený na přípravu 6 porcí, celkový objem 270 ml kávy. Velikosti moka konvičky doporučujeme při nákupu věnovat zvýšenou pozornost. Kávu v moka konvičce je totiž nezbytné vždy připravovat z plné dávky kávy i vody.

Domácí moka kávovar Bialetti Rainbow je určený pro všechny typy ohřívačů kromě indukce. Není vhodný pro mytí v myčce na nádobí.

Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, doporučujeme pro přípravu moka kávy používat pouze čerstvě upraženou kávu a kvalitní vodu. Samotná příprava je opravdu jednoduchá. Spodní část konvičky naplňte vodou. Namletou kávu přesypte do trychtýře, uhlaďte, ale neutlačujte. Konvičku sešroubujte a přendejte na vařič. Jakmile se vrchní díl naplní kávou a konvička začne vydávat typický prskavý zvuk, vaše káva je hotová. Vařič vypněte a můžete servírovat.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
120 mm
Hmotnost
550 g
EAN
8006363018678

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.