Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, červená

600 Kč
495,87 Kč bez DPH

Moka konvičku vymyslel italský inženýr Alfonso Bialetti už v roce 1933. Díky skvělému poměru cena/výkon si tento malý domácí moka kávovar rychle získal mnoho příznivců po celém světě. Během pár minut s ním připravíte lahodnou kávu s chutí podobnou espressu, a to i bez velkého pákového kávovaru.

Tato konvička je určená pro přípravu 3 porcí, celkový objem 130 ml kávy. Její tělo je vyrobené z odolného potravinářského hliníku. Je proto velice lehká a rychle se ohřívá. Moka konvička se skládá ze 3 dílů – nádoby na vodu, sítka na umletou kávu a vrchní nádoby na hotový nápoj.

Bialetti Rainbow můžete používat společně se všemi typy ohřívačů kromě indukce. Konvičky nejsou vhodné k mytí v myčce na nádobí.

Příprava moka kávy je velice snadná. Kromě moka konvičky budete potřebovat už jen čerstvě upraženou kávu a vodu, a to nejlépe přefiltrovanou. Spodní nádobu konvice naplňte vodou až do požadované výšky – kávu v moka konvičce nelze připravovat z menšího množství vody ani kávy, než pro které je určená. Čerstvě mletou kávu přesypte do sítka, zarovnejte, ale neutlačujte. Pak už stačí konvičku jen sešroubovat a přendat na vařič. Jakmile se horní nádoba naplní kávou a konvička začne vydávat charakteristický prskavý zvuk, vařič vypněte.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šířka
130 mm
Hloubka
100 mm
Hmotnost
400 g
EAN
8006363018470

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.