Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, zelená

600 Kč
495,87 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici

Připravte si lahodnou kávu s plnou chutí, která má velice blízko espressu. S moka konvičkou od Bialetti to zvládnete i bez velkého domácího kávovaru. První moka konvička spatřila světlo světa už v roce 1933. Od té doby si získala mnoho příznivců, a to nejen ve své rodné Itálii.

Moka konvička Bialetti Rainbow je vyrobená z odolného potravinářského hliníku. Díky tomu je lehká a rychle se ohřívá. Skládá se z nádoby na vodu, trychtýře na kávu a vrchní nádoby na hotový nápoj. Tato velikost je určená pro přípravu 3 porcí, celkový objem 130 ml kávy.

Moka konvičky Bialetti Rainbow jsou navržené pro všechny typy ohřívačů kromě indukce. Nejsou vhodné k mytí v myčce na nádobí.

Na přípravu moka kávy budete potřebovat pouze pár minut. Spodní nádobu moka konvičky nejprve naplňte stanoveným množstvím vody. Poté do ní vložte trychtýř s čerstvě umletou kávou. Moka konvičku je vždy nutné naplnit kávou i vodou až do plna, nápoj nelze připravovat například jen z poloviční dávky. Konvičku sešroubujte a přendejte na vařič. Jakmile se ozve charakteristický prskavý zvuk, vařič vypněte. Vaše káva je hotová.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šířka
130 mm
Hloubka
100 mm
Hmotnost
400 g
EAN
8006363018500

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.