Eureka

Eureka Baby, olive

8 590 Kč
7 099,17 Kč bez DPH
  • skladem (4 ks), ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Italským inženýrům se podařil další úctyhodný kousek. Vměstnali to nejlepší z elektrických mlýnků Eureka – kvalitní zpracování, nejmodernější technologie a dokonalé mletí – do malého ručního mlýnku. Výsledkem je špičkový ruční mlýnek Eureka Baby.

A začneme rovnou zostra! Mezi největší přednosti tohoto kompaktního ručního mlýnku patří superostré mlecí kameny s nadstandardní velikostí 48 mm, které si poradí s mletím pro všechny způsoby přípravy kávy – espresso, filtr, moka i french press.

Mlecí ústrojí je opatřeno speciální povrchovou úpravou Gold Energy, která zvyšuje odolnost mlecích kamenů proti opotřebení a obrušování. Oproti klasické oceli je životnost mlecího ústrojí u mlýnku Eureka Baby delší až o 50 %. Hrany mlecích kamenů zůstávají stále perfektně naostřené. Kvalita ani hrubost mletí se nemění, i po několika letech se můžete těšit na dokonalý výsledek.

Hrubost mletí se u tohoto mlýnku nastavuje velmi pohodlně pomocí horního šroubu. Regulace hrubosti je mikrometrická, což baristům umožňuje velmi přesné a precizní seřízení mlecího ústrojí pro různé druhy přípravy kávy.

Mlýnek Eureka Baby se snadno ovládá a čistí. Domácí baristé ocení tzv. chytré dávkování s nulovými ztrátami. Spodní keramická nádoba pasuje na oba konce mlýnku – lze ji proto naplnit kávovými zrny, přiložit k horní části těla mlýnku a zrna jednoduše přesypat přímo do mlecího ústrojí. Navíc je spodní nádoba kompatibilní i s Eureka dávkovacím kelímkem, což vám usnadní manipulaci s již namletou kávou.

Tělo mlýnku je vyrobené ze dřeva olivovníku. Klička a nádoba na kávu jsou keramické.

Výhody mlýnku Eureka Baby:

  • kompaktní rozměry
  • ostré mlecí kameny s průměrem 48 mm
  • mlecí ústrojí s povrchovou úpravou Gold Energy – vysoká odolnost proti opotřebení
  • mikrometrická regulace hrubosti, nastavení svrchu
  • všechny způsoby přípravy kávy: espresso, filtr, moka, french press
  • chytré dávkování
  • kompatibilita s dávkovacím kelímkem Eureka
Značka
Eureka
Výška
200 mm - včetně rukojeti
Šířka
80 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
760 g
Barva
dřevo - oliva
stříbrná
bílá
Materiál
dřevo - rukojeť
kov
keramika
Kapacita násypníku
40 g
Nastavení hrubosti: počet kroků
119 - v rámci otočení o 360° je k dispozici 17 kroků
Nastavení hrubosti: počet mikronů na krok
47
EAN
8055162073128

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.