Eureka

Eureka Baby, walnut

7 490 Kč
6 190,08 Kč bez DPH

Ruční mlýnek Eureka Baby na první pohled klame tělem! I přes své kompaktní rozměry se totiž může pochlubit naprosto fantastickými výsledky mletí. Stejně jako všechny produkty od značky Eureka se pyšní vysokou kvalitou zpracování a perfektní funkčností, tak jak jsme na to u tohoto italského výrobce zvyklí.

Představíme vám ho pěkně zostra. K největším přednostem mlýnku Eureka Baby totiž patří superostré mlecí kameny, které mají průměr 48 mm – to je na ruční mlýnek opravdu úctyhodná velikost. Jednoduše si poradí s různými typy zrn, která spolehlivě umelou pro všechny způsoby extrakce – espresso, filtr, moka i french press.

Unikátnost mlecího ústrojí spočívá i ve speciální povrchové úpravě Gold Energy, která zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému opotřebení. Životnost mlecích kamenů s úpravou Gold Energy je až o 50 % delší oproti klasické oceli. Hrany mlecích kamenů zůstávají i po několika letech používání perfektně ostré, kvalita a hrubost mletí se nemění.

Mlýnek Eureka Baby má mikrometrickou regulaci hrubosti mletí, což vám umožní jeho přesné nastavení podle zvolené metody přípravy kávy. Hrubost se navíc nastavuje pohodlně horním šroubem.

Samozřejmostí je snadné ovládání. Díky tzv. chytrému dávkování docílíte nulových ztrát a vaše pracovní plocha zůstane krásně čistá. Spodní nádoba na kávu je navržená tak, aby pasovala na oba konce mlýnku. Můžete v ní proto pohodlně odvážit kávová zrna a poté ji přiložit k horní části mlýnku a zrna jednoduše přesypat do mlecích cest. Nádoba je také kompatibilní s Eureka dávkovacím kelímkem, aby byla manipulace s namletou kávou co nejjednodušší. Všechny části mlýnku jsou dobře přístupné a snadno se čistí.

Tělo mlýnku je vyrobené ze dřeva ořešáku. Klička je z eloxovaného hliníku a nádoba na kávu je ze skla.

Výhody mlýnku Eureka Baby:

  • kompaktní rozměry
  • ostré mlecí kameny s průměrem 48 mm
  • mlecí ústrojí s povrchovou úpravou Gold Energy – vysoká odolnost proti opotřebení
  • mikrometrická regulace hrubosti, nastavení svrchu
  • všechny způsoby přípravy kávy: espresso, filtr, moka, french press
  • chytré dávkování
  • kompatibilita s dávkovacím kelímkem Eureka
Značka
Eureka
Výška
200 mm - včetně rukojeti
Šířka
80 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
760 g
Barva
dřevo - ořech
stříbrná
transparentní
Materiál
dřevo
kov
sklo
Kapacita násypníku
40 g
Nastavení hrubosti: počet kroků
119 - v rámci otočení o 360° je k dispozici 17 kroků
Nastavení hrubosti: počet mikronů na krok
47
EAN
8055162073111

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.