Eureka

Eureka Baby, anodized alluminium

6 290 Kč
5 198,35 Kč bez DPH

Objevte malý velký mlýnek Eureka Baby! Ruční mlýnek Eureka Baby je nejmenším členem z rodiny mlýnků Eureka, pyšní se však vysokou kvalitou zpracování a dokonalým výsledkem, stejně jako všechny produkty od této renomované italské značky.

Pojďme si ho představit pěkně zostra! Začít totiž musíme u speciálních mlecích kamenů, které si zaslouží pozornost nejen svou špičkovou ostrostí, ale také nadstandardní velikostí 48 mm. Hravě si poradí s mletím pro všechny způsoby extrakce – od espressa přes filtr až po french press.

Unikátnost mlecího ústrojí tkví i ve speciální povrchové úpravě Gold Energy, která chrání mlecí kameny před obrušováním a prodlužuje jejich životnost až o 50 % ve srovnání s klasickou ocelí. I po několika letech používání zůstanou hrany mlecích kamenů perfektně ostré, kvalita mletí vysoká a vy se budete stále moci těšit z dokonalého výsledku.

Mlýnek Eureka Baby nabízí baristům velmi přesné a precizní nastavení hrubosti mletí. Kávu si proto můžete připravit tak, jak ji máte nejraději. Hrubost mletí se nastavuje pomocí mikrometrické regulace pohodlně horním šroubem.

Výhodou je i snadné ovládání a čištění. Mlýnek byl navržen pro tzv. chytré dávkování s nulovými ztrátami kávy během přípravy. Spodní nádobu lze nasadit na oba konce mlýnku – můžete v ní proto odvážit kávová zrna a poté ji přiložit k horní části mlýnku a zrna jednoduše přesypat přímo do mlecích cest. Nádoba je také kompatibilní s Eureka dávkovacím kelímkem, což vám usnadní manipulaci s již namletou kávou.

Tělo mlýnku společně s kličkou je vyrobené z eloxovaného hliníku. Nádoba na kávu je ze skla.

Značka
Eureka
Výška
200 mm - včetně rukojeti
Šířka
80 mm - včetně rukojeti
Hmotnost
760 g
Barva
stříbrná
transparentní
Materiál
kov
sklo
Kapacita násypníku
40 g
Nastavení hrubosti: počet kroků
119 - v rámci otočení o 360° je k dispozici 17 kroků
Nastavení hrubosti: počet mikronů na krok
47
EAN
8056600018251

Hlavní parametry produktu

Ruční mlýnek

Ruční mlýnek doporučujeme používat při přípravě kávy alternativní metodou - filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Při přípravě espressa není ruční mlýnek ideální. Mletá káva musí být natolik jemná, že ruční mlýnek bude velmi…

Více
Kónické mlecí kameny

Kónické kameny mají kónický tvar a vnitřní kámen je vložen do vnějšího. Mletí probíhá vertikálně. Vnější kámen je kruhovitého tvaru a jeho vnitřní část je pokryta ozubením. Vnitřní kámen má vnější ozubení a kónický tvar, tento vnitřní kámen je…

Více
Kovové mlecí kameny

Nejrozšířenější mlecí kameny jsou kovové (ocelové). Kovové mlecí kameny najdete téměř u všech mlýnků na trhu. Nové kovové kameny jsou v porovnání s keramickými výrazně levnější a do náročnějších provozů je možné také volit jejich varianty s různými…

Více

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.