Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálků, zelená

950 Kč
785,12 Kč bez DPH
  • skladem (3 ks), ihned k odběru / expedici

Lahodná káva s chutí podobnou espressu, ale bez pákového kávovaru? S moka konvičkou od legendární značky Bialetti žádný problém! Moka konvičku vymyslel Alfonso Bialetti už v roce 1933 a od té doby na ni Italové nedají dopustit. A nejen oni. Díky skvělému poměru cena/výkon má tento malý domácí moka kávovar mnoho příznivců po celém světě.

Moka konvičky Bialetti Rainbow jsou vyrobené z kvalitního potravinářského hliníku. Jedná se o tradiční materiál, který je lehký a rychle se ohřívá – na výrobu moka konviček prostě ideální. Konvice se skládá z nádoby na vodu, trychtýře na umletou kávu a nádoby na hotový nápoj.

Konvička je vhodná pro všechny typy ohřívačů kromě indukce. Není navržená pro mytí v myčce na nádobí.

Tento model je určený na přípravu 6 porcí, celkový objem 270 ml kávy. Velikosti moka konvičky doporučujeme při nákupu věnovat zvýšenou pozornost. Konvičku je vždy nutné naplnit kávou i vodou do plna, nápoj nelze připravovat například jen z poloviční dávky.

Příprava moka kávy je rychlá a velice snadná, takže ji zvládne opravdu každý. Nejprve naplňte spodní část konvičky požadovaným množstvím vody. Vložte trychtýř, do kterého přesypte čerstvě namletou kávu. Kávu zarovnejte, ale neutlačujte. Konvičku sešroubujte a přesuňte na vařič. Ve chvíli, kdy moka konvička začne vydávat typický chrčivý zvuk, vařič vypněte. Káva je hotová.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
120 mm
Hmotnost
550 g
EAN
8006363018517

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.