Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálků, žlutá

950 Kč
785,12 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici

Moka konvička je jednoduché a levné řešení, jak si rychle připravit kávu podobnou espressu i bez velkého pákového kávovaru. První model vznikl roku 1933 v Itálii a od té doby nedají Italové na moka konvičky dopustit. Díky skvělému poměru cena/výkon jsou však oblíbené po celém světě.

Tento malý domácí moka kávovar Bialetti Rainbow je určený na přípravu 6 šálků, celkový objem 270 ml kávy. Před nákupem doporučujeme počet porcí pečlivě zvážit, jelikož kávu v moka konvičce nelze připravovat třeba jen z poloviční dávky. Konvičku je vždy nutné naplnit vodou i kávou až do plna.

Konvice je z odolného potravinářského hliníku. Ve světe moka konviček se jedná o tradiční, nejčastěji používaný materiál. Je totiž lehký a rychle se ohřívá. Konvička se skládá ze 3 částí – nádoby na vodu, trychtýře na umletou kávu a sběrné nádoby na hotovou kávu.

Kávu v této moka konvičce lze připravovat na všech typech ohřívačů kromě indukce. Konvice není určená pro mytí v myčce na nádobí.

Lahodnou moka kávu doma zvládne připravit opravdu každý. Do spodní nádoby nalijte potřebné množství vody. Trychtýř naplňte čerstvě namletou kávou – stupeň hrubosti mletí zvolte o něco hrubší než u klasického espressa. Kávu rovnoměrně rozprostřete, ale neutlačujte. Poté už stačí konvičku jen sešroubovat a přesunout na vařič. Jakmile se horní nádoba naplní kávou a konvička začne typicky chrčet, máte hotovo.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
120 mm
Hmotnost
550 g
EAN
8006363018555

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.