Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálků, červená

990 Kč
818,18 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici

V této moka konvičce Bialetti Rainbow si doma rychle připravíte větší množství lahodné kávy. Konvička je určená pro přípravu 6 porcí, celkový objem 270 ml kávy, skvěle se proto hodí do větších rodin a všude tam, kde dobré kávy není nikdy dost.

Moka káva svou chutí připomíná espresso, a proto je velice oblíbená například v Itálii. Pokud toužíte po výborné kávě s plnou chutí, ale nechcete si pořizovat velký pákový kávovar, bude pro vás moka konvička tou správnou volbou.

Moka konvička Bialetti Rainbow je z kvalitního potravinářského hliníku. Jedná se o tradiční, nejčastěji používaný materiál na výrobu moka konviček – je lehký, odolný a rychle se ohřívá. Konvička má 3 části – spodní nádobu na vodu, trychtýř na kávu a horní nádobu na hotový nápoj.

Tento model je vhodný pro všechny typy ohřívačů kromě indukce. Konvička není určená k mytí v myčce na nádobí.

Příprava moka kávy je opravdu jednoduchá. Spodní část moka konvičky naplňte potřebným množstvím vody. Do trychtýře přesypte čerstvě namletou kávu, zarovnejte, ale neutlačujte. Pamatujte, že moka konvičku je vždy nutné naplnit kávou i vodou až do plna. Pokud často připravujete menší množství kávy, zvolte konvičku s jinou, odpovídající velikostí. Naplněnou konvičku sešroubujte a dejte ohřívat. Až se vrchní nádoba naplní hotovou kávou a konvička začne vydávat charakteristický prskavý zvuk, máte hotovo.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šířka
160 mm
Hloubka
120 mm
Hmotnost
550 g
EAN
8006363018487

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.