Rancilio Silvia PRO

39 174,00 Kč
32 375,21 Kč bez DPH
v setu za 37 215,30


Doprava zdarma
skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici
Zvolte množství

Rancilio představuje dvoubojlerový kávovar s velmi kompaktními rozměry a perfektní tepelnou stabilitou v každém šálku. Jedná se o Rancilio Silvia Pro. Rancilio Silvia Pro je kávovar, který přináší kombinaci profesionálního výkonu a robustní jednoduchosti, kterou proslul legendární kávovar Rancilio Silvia.

Silvia Pro je vybavena dvěma nezávislými bojlery, PID regulací teplot obou bojlerů, digitálním displejem a dalšími funkcionalitami jako například automatický program na zpětný oplach.

Tento kávovar byl navržen jako profesionální řešení do domácností a malých provozů, kde je kladen důraz na kompaktní rozměry.

Dva nezávislé bojlery s PID regulací pro precizní teplotní stabilitu.
Espresso bojler o objemu 0,3 l.
Pracovní bojler o objemu 1 l.
Elektronická kontrola teploty vody v obou bojlerech nastavitelná pomocí displeje. Dva PID regulátory jsou umístěny na espresso bojleru (0,3l) i parním/pracovním bojleru (1l) a zajišťují konstantní a stabilní teplotu v každém šálku kávy.

Silná pára
Šlehání mléka a příprava mléčných specialit není žádný problém díky silné páře, která je kdykoli k dispozici v pracovním bojleru.

Digitální displej
Na digitálním displeji můžete pohodlně nastavit obě teploty, sledovat čas extrakce a upozornění na nízkou hladinu vody, nastavit probuzení a další.

Výbava
Velmi kvalitní profesionální provedení z odolných materiálů, dva nezávislé izolované bojlery, PID regulace, dvě vibrační čerpadla, nerezová tryska, ergonomická profesionální páka.

Značka Rancilio
Šířka 250 mm
Výška 390 mm
Hloubka 420 mm
Hmotnost 20 kg
Bojler 2 bojlery
Objem bojleru (espresso) 0,3 l
Objem bojleru (pracovní) 1 l
Celkový příkon 1 300 W
Napětí 230 V
Regulace teploty PID
Čerpadlo vibrační
Zdroj vody zásobník
Objem zásobníku na vodu 2 l
Rozměr hlavy kávovaru 58 mm
Třícestný ventil ano
Čištění a údržba

Jak na údržbu pákového kávovaru Rancilio Silvia PRO?

Správná údržba pákového kávovaru vám zajistí ty nejlepší výsledky a zároveň přispěje k dlouhé životnosti kávovaru. Rádi vám poradíme, jak se o svůj kávovar Rancilio Silvia PRO správně starat a jaké údržbě věnovat pozornost.

Jak na údržbu pákového kávovaru?

Jak na zpětný oplach pákového kávovaru?

Jak na odvápnění pákového kávovaru?

Individuální postupy vzhledem k technickému vybavení kávovaru a další informace najdete v našem článku Jak na odvápnění pákového kávovaru?

Oldřich Smítal

Máte dotaz? Volejte Oldřichovi

Je tu jen pro vás.

+420 311 236 236

Jak připravit dobrou kávu?