Naiko

Naiko Cold Brew Coffee, 60g/5l

449 Kč
390,43 Kč bez DPH

Ochutnejte nejnovější trend mezi ledovými kávami – cold brew coffee!

Cold brew coffee je za studena extrahovaná káva, která má obvykle plnější, nasládlou chuť a nízkou aciditu. Její příprava je však časově náročná – káva se namáčí ve vodě i více jak 20 hodin. V porovnání s kávami připravovanými za tepla, jako je například espresso či filtrovaná káva, jí také spotřebujete v poměru k vodě mnohem větší množství.

Německá společnost Naiko proto přichází na trh s první vysoce koncentrovanou směsí Naiko Cold Brew Coffee, kterou jednoduše smícháte s vodou a můžete ihned servírovat. Jeden sáček vystačí na 5 litrů nápoje.

Díky nejmodernějším postupům a technologiím se navíc nemusíte obávat ani o kvalitu nápoje. Základem Naiko Cold Brew Coffe je čerstvě upražená arabika pocházející z Etiopie, jejíž zrna prošla pečlivým výběrem a kontrolou. Pouze ta nejlepší z nich se poté pomalu macerují ve studené vodě. Hotový extrakt se následně vysouší mrazem. Jedná se o 100 % přírodní proces, při kterém zrna nejsou vystavena vlivům žádných chemických substancí ani jiných zdraví škodlivých látek. Výsledkem je koncentrát vysokého stupně kvality, jehož čerstvost je společností Naiko garantována, a to po celou dobu jeho přípravy až po finální servírování nápoje.

Ledová káva připravená z Naiko Cold Brew Coffee má vždy konzistentní nasládlou chuť s minimálním množstvím acidity.

Nápoj cold brew coffee je také základem pro přípravu nitro coffee – kávu sametové textury s nádherným lavinovým efektem, kterého docílíte přidáním plynného dusíku a stočením přes speciální výčepní trysku. Za tímto účelem vyvinula společnost Naiko profesionální výčepní a chladící zařízení Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee, se kterým vám půjde příprava nitro coffee hravě a snadno od ruky.

Držte krok s dobou a nabídněte svým zákazníkům tuto letní ledovou pecku, pro kterou se k vám budou rádi znovu a znovu vracet.

Doporučená spotřeba je do 07/2023.
(Spotřeba je bez omezení, jedná se pouze o doporučení.)

Značka
Naiko
Druh kávy
arabika

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.