Naiko

Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee, black

92 868 Kč
76 750,41 Kč bez DPH

Objevte ledovou kávu nové generace! Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee je profesionální chladící a výčepní zařízení dva v jednom, díky kterému jednoduše udržíte krok s nejnovějšími trendy v přípravě a servírování nejen kávy, ale i dalších chlazených nápojů.

Tento originálně zpracovaný stroj bez problému uspokojí požadavky jak velkých, tak malých kaváren a restaurací. Pro své kompaktní rozměry se skvěle hodí i pro stánkový prodej.

Kombinace výkonné chladící jednotky a inovativních technologií, s jejichž pomocí je získáváno chladící médium (dusík) přímo ze vzduchu, vám pomůže jednoduše zvládnout i vysoce vytížené provozní hodiny. S výčepním zařízením Naiko už nemusíte složitě manipulovat s externími tlakovými lahvemi a nádobami; zásoba dusíku je totiž naprosto neomezená! V tomto ohledu nechává Naiko všechny konkurenční produkty daleko za sebou.

Vzduch z vnějšího prostředí proudí skrz speciální membránu tvořenou dutými vlákny. Výsledkem je produkce vysoce koncentrovaného dusíku a kyslíku. Kyslík se následně vrací zpět do okolního prostředí.

Plynný dusík dodá kávě perfektní krémovou konzistenci a sladkou, plnou chuť. Ledová káva stočená za pomoci patentované inovativní výčepní trysky získá líbivý lavinový efekt, pro který je dobře známý například pivovar Guinness.

Ještě jste o nitro coffee a cold brew coffee neslyšeli? Více se o těchto letních ledových peckách můžete dočíst v našem článku Cold Brew Coffee - ledová káva nové generace.

Je pro vás vlastní příprava cold brew coffee příliš náročná? Vyzkoušejte vysoce koncentrovanou směs Naiko Cold Brew Coffee.

S výčepním zařízením Naiko se ale nemusíte omezovat pouze na kávu, stáčet můžete nejrůznější chlazené nápoje, jako jsou ledové čaje, mléčné koktejly, limonády, ale i různé alkoholické nápoje.

Společně se zařízením dodává výrobce 5 litrový kanystr. Díky silnému čerpadlu jej však lze bez problému připojit téměř k jakékoli nádobě. Dávkování dusíku do nápoje si jednoduše nastavíte podle potřeby. Celý stroj se velice pohodlně ovládá a také dobře udržuje v čistotě.

Jedná se o velice precizní výrobek, který byl vytvořen za pomoci nejnovějších technologií v německém Mnichově, a to na základě podrobné analýzy vývoje trendů v oblasti přípravy kávy.

Výčepní zařízení Naiko je vyrobené pouze z komponentů prvotřídní kvality a precizně propracované do nejmenších detailů tak, jak jsme na to u německých výrobků zvyklí. Díky elegantnímu, minimalistickému designu se perfektně sladí s jakýmkoli interiérem.

Značka
Naiko
Výška
340 mm
Šířka
240 mm
Hloubka
500 mm
Hmotnost
21 kg

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.