EP chladnička na mléko, kompresorová, 9l

12 990 Kč
10 735,54 Kč bez DPH
  • skladem (10 a více ks), ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Elegantní mini lednička na mléko k automatickému kávovaru a dalším výdejníkům kávy. Skvěle se doplňuje i s velkokapacitními automatickými kávovary nebo profesionálním výčepním zařízením Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee. Lze ji ale využít i jako samostatně stojící ledničku – například vedle pákového kávovaru v kanceláři – a chladit v ní mléko pro ideální šlehání na cappuccino nebo latte.

Lednice má na každé straně dva otvory na hadičky, kudy lze napojit vychlazené mléko přímo na kávovar. Ledničku proto můžete umístit ke kávovaru zleva i zprava, což je velká výhoda. Objem ledničky je 9 l. Díky praktickému tvaru nezabírá více místa, než je nutné, a vejde se téměř všude.

Jedná se o kompresorovou chladničku, která udržuje teplotu na 0–4 °C. Spolehlivě proto ochladí uložené nápoje i v horkém počasí. To je naprosto zásadní rozdíl oproti ledničkám bez kompresoru, které v létě „nestíhají“ a pouze o pár stupňů snižují teplotu proti okolnímu prostředí.

Kompaktní chladnička s kompresorem, která vám pomůže s přípravou mléčných nápojů a dodržení vhodných hygienických podmínek i při vysokých okolních teplotách. Ideální do kanceláří, malých kuchyněk a samoobslužných kávových koutků.

Výška
374 mm
Šířka
220 mm
Hloubka
450 mm
Hmotnost
11,5 kg
Objem
9 l
Barva
černá
Příkon
50 W
Teplota
0 - 4 °C
Chladivo
R600a

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.