Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, žlutá

600 Kč
495,87 Kč bez DPH
  • skladem (2 ks), ihned k odběru / expedici

Silně aromatická vůně a plná chuť připomínající espresso – taková je káva z moka konvičky. Není se proto čemu divit, že se tento malý moka kávovar těší velké oblibě především v Itálii, kde nechybí skoro v žádné domácnosti. Své příznivce si však dokázal získat po celém světě.

Tato moka konvička je určená pro přípravu 3 šálků, celkový objem 130 ml kávy. Je vyrobená z kvalitního potravinářského hliníku, který se na výrobu moka konviček skvěle hodí – je lehký a rychle se ohřívá. Konvice se skládá z nádoby na vodu, trychtýře na umletou kávu a vrchní nádoby na hotovou kávu.

Moka konvičku Bialetti Rainbow lze použít v kombinaci se všemi druhy ohřevu kromě indukce. Konvička není vhodná pro mytí v myčce na nádobí.

Příprava moka kávy je velice snadná a rychlá. Spodní nádobu naplňte požadovaným množstvím vody. Čerstvě upraženou kávu namelte o něco hruběji než pro espresso, přesypte do trychtýře a zarovnejte. Kávu nikdy neutlačujte. Konvičku sešroubujte a přesuňte na zdroj tepla. Za chvíli se horní nádoba naplní hotovou kávou. Jakmile začne konvička vydávat typický prskavý zvuk, přesuňte ji mimo vařič.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šířka
130 mm
Hloubka
100 mm
Hmotnost
400 g
EAN
8006363018548

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.