Stone Espresso

Stone Espresso Pure

  • rozbaleno
26 091 Kč
25 221 Kč
-13 %
20 843,80 Kč bez DPH

Pouze rozbalený, vrácený v zákonné lhůtě. Zkontrolovaný v servisu BUNA CAFÉ.

Stav zboží: rozbaleno

Záruka: 24 měsíců


Na základní kámen přípravy dokonalého espressa – domácí pákový kávovar Stone Espresso Pure – se můžete bez obav spolehnout. Je vybaven špičkovou technologií, která navazuje na italskou tradici výroby profesionálních kávovarů.

Kávovar neobsahuje žádné plastové součástky. Zpracování z výhradně vysoce kvalitních materiálů zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Po spuštění je velice rychle nahřátý, a to přibližně do deseti minut. Můžete ho také přepnout do pohotovostního/úsporného režimu (ECO mód). Aktuální provozní stav kávovaru (či případná varování) indikuje RGB LED světelná signalizace pomocí různých barev. Jeho ovládání je jednoduché a intuitivní.

Díky vysoké tepelné stabilitě vody v průběhu extrakce dosáhnete vždy precizních a konzistentních výsledků při přípravě své oblíbené kávy. Tuto stabilitu zajišťuje systém HX (výměník) s presostatem doplněný o inovativní, samostatně vyhřívanou hlavu s topným tělesem o příkonu 200 W. Pracovní bojler má kapacitu 1,7 litru.

Kávovar je dále vybaven vibračním čerpadlem, tlakoměrem ukazujícím tlak v bojleru, zásobníkem na vodu s objemem 1,2 litru a sondou kontrolující stav vody v zásobníku. Samozřejmostí je také výkonná tryska na páru. Systém HX umožňuje baristům šlehat mléko pro mléčné speciality i v průběhu přípravy espressa. Tryska na horkou vodu není k dispozici.

Kávovar Stone Espresso Mine Pure připraví nejen dokonalou kávu, ale navíc se nikdy neokouká. Boční panely můžete jednoduše vyměnit pokaždé, když změníte vzhled interiéru. Díky menším rozměrům se skvěle hodí i do kuchyní, v nichž není místa nazbyt. Nepřizpůsobujte se – tento kávovar se přizpůsobí vám!

SN: D2204STN00616


Příslušenství

  • páka s jednovýpustí (+ filtr 1-šálkový)
  • páka s dvouvýpustí (+ filtr 2-šálkový)
  • slepá miska / filtr (k údržbě)
  • plastový tamper / pěchovadlo
  • kartáček na čištění hlavy
Značka
Stone Espresso
Bojler
výměník (HX)
Čerpadlo
vibrační
Zdroj vody
zásobník

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.