Melitta Passione, černá

14 999,00 Kč
12 395,87 Kč bez DPH


Doprava zdarma
poslední kus skladem, ihned k odběru / expedici
Zvolte množství

Z automatických kávovarů, které umí připravit nejen kávu, ale také našlehat mléko, doporučujeme v této cenové relaci model Melitta Passione. Jeho použití je velmi jednoduché. Jeho design se hodí do každé kuchyně a výsledek připravené kávy je v porovnání s ostatními běžnými automatickými kávovary perfektní. Pokud vybíráte automatický kávovar, toto je dobrá volba. Tento kávovar je vhodný pro náročné zákazníky - domácnosti i kanceláře.

INFORMACE UVEDENÉ VÝROBCEM:

Prostorově úsporný zázrak přinášející požitek z čerstvé kávy.
Zakuste požitek z čerstvé kávy v nové kompaktní velikosti: nový Melitta® PASSIONE® se speciálním Systémem nejlepšího aroma. PASSIONE® zaujme také svou rozmanitostí: S praktickým Auto Cappuccinatore si můžete lehce připravit veškeré kávové speciality s mlékem, a to během okamžiku.

Podrobný CZ manuál ke stažení zde.


Kompaktní provedení, moderní design

PASSIONE® nastavuje nové standardy. Kubický tvar a zaoblené hrany jsou vizuálně působivé a natolik kompaktní, že pro něj naleznete vhodné místo takřka kdekoli.


Systém nejlepší aroma

Pečeť Aromasafe® umístěná na nádobě pro kávová zrna zajistí, že rozdílné chutě a aroma vašich kávových zrn jsou ještě lépe chráněny. Funkce Bean to Cup znamená, že je čerstvě namleto pouze potřebné množství kávových zrn a poté ihned zpracováno. A nakonec unikátní proces extrakce (A. E. S.) zajistí, že se čerstvě namletá káva před vlastním varem zahřeje, čímž se uvolní aroma a chuť kávy se příjemně rozvine ve vašem šálku.


Auto Cappuccinatore

Praktický koncept Auto Cappuccinatore je zárukou perfektní mléčné pěny. Ale může udělat ještě víc: může ohřívat mléko i vodu, například pro lahodné kakao nebo čaj.

Volba dvou šálků

S pomocí volby dvou šálků můžete připravit dva šálky vaší oblíbené kávy najednou.


Jednoduché použití

Jednoduchý operační panel s integrovaným displejem symbolů je zredukován jen na to podstatné a ovládání je tak hračka. Zvolte si velikost šálku jednoduše pomocí třech přednastavených produktových tlačítek (malý, střední a velký).


Vyjímatelná varná jednotka

Praktické a lehké odejmutí varné jednotky činí čištění velmi jednoduché. Vnitřek kávovaru může být taktéž vyčištěn.


Výškově nastavitelná tryska

Tryska z kávovaru PASSIONE® je výškově nastavitelná a je tak vhodná pro všechny velikosti šálků či sklenic až do výšky 135 mm.


Podpora úspory energie

Díky programovatelnému režimu úspory energie, nastavitelnému automatickému vypínání a 0-wattovému vypínači pro ruční vypnutí, disponuje PASSIONE® úsporným balíčkem odpovídajícím požadavkům dnešní doby.


Čištění/odvápnění

PASSIONE® přímo na displeji indikuje, kdy by měl být přístroj vyčištěn či odvápněn. Čistící programy mohou být jednoduše spuštěny pomocí menu.


Barva
černá


Příkon
1450 W


Hmotnost
8 kg


Rozměry

  • šířka: 253 mm
  • hloubka: 380 mm
  • výška: 390 mm


Tlak
15 bar


Kapacita zásobníku na kávu
125 g


Kapacita zásobníku vody
1,2 l


Stupně hrubosti mletí
3


Čištění a údržba
Doporučené příslušenství
Oldřich Smítal

Máte dotaz? Volejte Oldřichovi

Je tu jen pro vás.

+420 311 236 236

Jak připravit dobrou kávu?