Eureka

Eureka Mignon Filtro Silent, BL black

6 799 Kč
5 619,01 Kč bez DPH

Další varianty tohoto produktu

Kávu můžete připravovat na mnoho způsobů, ale bez kvalitního mlýnku se v žádném případě neobejdete. Elektrický mlýnek Eureka Mignon Filtro Silent byl navržen speciálně pro milovníky filtrované kávy. V kategorii mlýnků pro alternativu patří k tomu nejlepšímu, s čím se můžete na našem trhu setkat.

Na rozdíl od mlýnku Eureka Mignon Filtro je tento model vybaven i tzv. tichou technologií (Silent Technology). Mlýnek má výrazně zredukované vibrace, jeho hlučnost je tak nižší až o 20 dB.

Jedná se o tzv. fresh mlýnek, u kterého barista zachytává čerstvě namletou kávu do dávkovacího kelímku nebo jiné nádoby. Mletí je rychlé a konzistentní. Perfektně naostřené mlecí kameny, které jsou navíc speciálně upravené přímo pro potřeby filtru, zaručují absolutně fantastický výsledek za všech okolností.

Mlýnek Eureka Mignon Filtro Silent je vybaven systémem bezkrokové regulace hrubosti mletí. Hrubost se upravuje pomocí spodního kamene, nastavený stupeň hrubosti proto zůstane zachován i po rozebrání a vyčištění mlecích cest. Jedná se o velice elegantní řešení, které má společnost Eureka patentované.

Systém ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity) minimalizuje působení statického náboje na umletou kávu a pomáhá tak předcházet vzniku nežádoucích hrudek.

Mlýnek se snadno ovládá a čistí. Všechny komponenty, které potřebují pravidelnou péči, jsou dobře přístupné.

Společně s mlýnkem najdete v balení také plastový násypník na 300 g kávy a praktický dávkovací kelímek, který se vám doma při přípravě filtrované kávy určitě neztratí. Kelímek je z nerezové oceli a jeho maximální kapacita je 80 g.

Značka
Eureka
Výška
345 mm
Šířka
120 mm
Hloubka
140 mm
Hmotnost
5,6 kg
Kapacita násypníku
0,3 kg
Produkce
1,5 - 2,1 g/s - hrubost na filtrovanou kávu
Napětí
230 V
Celkový příkon
310 W
Otáček za minutu
1 350
Průměr mlecích kamenů
50 mm
Materiál mlecích kamenů
nerezová ocel
EAN
8059519339509

Nastavení a použití mlýnku

Čištění výdejníku mleté kávy

Čištění a výměna mlecích kamenů

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.