TightVac

TightVac dóza na kávu CoffeeVac, s ventilem, black, 250g

379 Kč
313,22 Kč bez DPH

Aby vám káva vydržela dlouho čerstvá a chutnala vždy skvěle, je nutné dodržovat základní pravidla správného skladování. Mezi největší nepřátele kávy patří světlo, vzduch a vlhkost. Jejich kontakt s kávovými zrny je proto nezbytné omezit na minimum. S tím vám pomůže speciální dóza na kávu CoffeeVac od společnosti TightVac.

Nádoby CoffeeVac jsou navržené přímo pro skladování kávy, které proto probíhá za ideálních podmínek. Po uzavření víka jsou zrna chráněna před nežádoucím působením vzduchu, který jinak způsobuje jejich rychlou degradaci. Nádoba dále chrání kávu také před světlem, vlhkostí a kuchyňskými pachy. Životnost vaší kávy se tak několikanásobně prodlouží.

Současně však nádoba nechává čerstvě upraženou kávu dýchat a degasovat. K tomu slouží speciální jednocestný ventil, kterým se tato nádoba liší od ostatních skladovacích dóz od TightVac. Degasování je přirozený proces, při kterém se z čerstvě upražených kávových zrn uvolňují plyny, nejvíce pak oxid uhličitý. Jednocestný ventil by proto měl být nedílnou součástí každé nádoby, dózy nebo sáčku, ve kterém se skladuje čerstvě upražená káva. Při nákupu doporučujeme tomuto parametru věnovat zvýšenou pozornost.

Nádoba je vyrobená z vysoce odolného plastu, který neobsahuje BPA a je vhodný pro styk s potravinami.

Značka
TightVac
Množství kávy
max 250 g kávových zrn
Průměr
105 mm
Výška
130 mm
Hmotnost
168 g
EAN
0710497955300

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.