Moccamaster

Moccamaster KBG Select, Stone Grey

6 890 Kč
5 694,21 Kč bez DPH
  • poslední kus skladem, ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Moccamaster KBG Select patří mezi nejlepší domácí překapávače kávy, které jsou dostupné na našem trhu. Připraví až 1,25 l vašeho oblíbeného nápoje v extrémně krátkém čase – během pouhých 6 minut.

Díky silnému měděnému topnému tělesu (1520 W) udržuje překapávač stálou teplotu během extrakce kávy, a to mezi 92–96 °C, což je pro přípravu kvalitní kávy zásadní. Hlavice s 9 otvory zajišťuje rovnoměrné namočení kávy.

Ovládání kávovaru je jednoduché a intuitivní. Stačí pouze naplnit zásobník na vodu, nasypat mletou kávu do propláchnutého papírového filtru a stisknout hlavní vypínač.

Velkou výhodou je také nová funkce SELECT, díky které můžete přizpůsobit rychlost průtoku vody, a tedy i čas extrakce kávy, požadovanému množství nápoje. Přepnutím tlačítka můžete jednoduše volit mezi variantou vhodnou pro přípravu 10 šálků (7 - 10), kdy je průtok vody rychlejší, nebo variantou pro 6 šálků (2 - 6), při které se průtok horké vody zpomalí, což je pro přípravu menšího množství kávy ideální.

Tento kávovar na překapávanou kávu dále disponuje aktivně vyhřívanou podložkou pod karafu. V případě, že kávu nespotřebujete ihned, vydrží káva ohřátá na příjemných 80–85 °C. Budoucí majitelé jistě ocení i praktický dripper s automatickým uzávěrem, který se uzavře, jakmile karafu vyjmete (systém Drip-Stop). Díky tomu zůstane vaše pracovní plocha čistá, bez nevzhledných skvrn od zaschlých kapek.

Překapávače na kávu Moccamaster jsou vyráběny ručně v Nizozemsku. Jako jedny z mála domácích kávovarů mají certifikace mezinárodních kávových institucí SCAA, SCAE a jimi připravovaná káva odpovídá standardu Gold Cup.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
33 cm
Šířka
17 cm
Hloubka
36 cm
Barva
šedá - tmavá
černá
Celkový příkon
1 520 W
EAN
8712072539808

Moccamaster - a special coffee moment at home

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.