Moccamaster

Moccamaster KBG Select, Midnight Blue

6 890 Kč
5 694,21 Kč bez DPH
  • poslední kus skladem, ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Skvělá káva bez čekání? Domácí překapávač Moccamaster KBG Select připraví až 1,25 l lahodné kávy v čase kratším než 6 minut.

Výkonné měděné topné těleso (1520 W) udržuje konstantní teplotu vody mezi 92–96 °C po celou dobu extrakce, což je pro kvalitu kávy zásadní. Díky tomu tento kávovar na filtrovanou kávu splňuje certifikace mezinárodních kávových institucí ECBC, SCAE, SCAA a připravovaná káva odpovídá standardu Gold Cup. Hlavice s 9 otvory navíc zajišťuje její rovnoměrné namočení.

Model je dále vybaven aktivně vyhřívanou podložkou pod karafu, která udržuje teplotu kávy v rozmezí 80–85 °C. Jakmile karafu vyjmete, praktický dripper se automaticky uzavře (systém Drip-Stop) – kávovar a okolní pracovní plocha tak zůstane perfektně čistá, bez nevzhledných skvrn od zaschlých kapek.

Velkou výhodou je také nová funkce SELECT, díky které můžete přizpůsobit rychlost průtoku vody, a tedy i čas extrakce kávy, požadovanému množství nápoje. Přepnutím tlačítka můžete jednoduše volit mezi variantou vhodnou pro přípravu 10 šálků (7 - 10), kdy je průtok vody rychlejší, nebo variantou pro 6 šálků (2 - 6), při které se průtok horké vody zpomalí, což je pro přípravu menšího množství kávy ideální.

Obsluha překapávače je velmi jednoduchá. Stačí pouze naplnit zásobník na vodu, do propláchnutého papírového filtru nasypat mletou kávu a poté už jen stisknout hlavní vypínač.

Moccamaster KBG Select patří mezi nejlepší domácí překapávače kávy na trhu. Kvalitní materiály a precizní ruční výroba zaručují jeho dlouhou životnost a spolehlivý výkon.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
33 cm
Šířka
17 cm
Hloubka
36 cm
Barva
modrá - tmavá
černá
Celkový příkon
1 520 W
EAN
8712072539785

Moccamaster - a special coffee moment at home

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.