- stojíme za Ukrajinou!

Degustační balíček

Vlastní pražírna

Vždy čerstvě upražená

Nejbližší pražení: 30. 01. 2023 v 18:00

Předpokládaná expedice: 31. 01. 2023

Kávu pro vás standardně pražíme každé pondělí a expedujeme následující úterý.

Degustační balíček

Cena od 359 Kč
312,17 Kč bez DPH
  • následující pražení 30. 01. 2023 v 18:00
Degustační balíček složený z vybraných druhů našich káv.

Buna Espresso

Perfektně sladěná směs výběrových Arabik Vám poskytne nezapomenutelné pohlazení Vašich smyslů. Jemná čokoládová chuť harmonicky doplňující lehce ovocné tóny. Káva, ve které se snoubí vyvážená chuť s dokonalým aroma, to je Buna Espresso.

Brazil

Aroma kávy Brazil snoubí vůni květin a pečeného chleba. Jedinečná chuť hořké čokolády s příchutí pomeranče a velmi příjemnou dochutí, to je Brazil.

Colombia

Kolumbijská káva má silné kořeněné aroma a velmi bohatou a smetanovou chuť. Tato chuť je velmi jedinečná, protože tamní farmáři pěstují kávovníky na úpatí jihoamerických Kordiller na vulkanické půdě. Ovocná vůně, smetanová chuť a velmi příjemný a harmonický aftertaste, to je Colombia. Káva Colombia náleží k nejkvalitnějším sólo druhům na našem trhu. Svou jakostí uspokojí velmi náročného milovníka kávy.

Honduras

Honduraská káva má dobrou pověst pro svou harmonickou chuť a vůni. Káva Honduras je vysoce kvalitní káva, která se vyznačuje pikantní kyselostí a zajímavým ušlechtilým aroma. Vyvážená chuť s pikantní kyselostí, ušlechtilé aroma s nádechem hořké čokolády a s výjimečným aftertaste, to je Honduras.

Nicaragua

Nejlepší nikaragujské kávy jsou jemné, chuťově vyvážené a velice aromatické. Káva Nicaragua pochází z hornatých oblastí Nikaraguy, kde ji pěstují drobní rolníci. Má vyváženou chuť a vyznačuje se příjemnou kyselostí a ušlechtilým aroma. Nižší acidita, čokoládová a kořenitá chuť s ovocnou dochutí, to je Nicaragua.

Guatemala

Vyzkoušejte naši kávu Guatemala, kterou v oblasti Huehuetenango pěstují drobní zemědělci. Jejich kávovníky (coffea arabica) díky vysoké nadmořské výšce až 2000 metrů produkují ty nejkvalitnější kávová zrna. Kvalitní kávová zrna této odrůdy pražíme italským způsobem, tedy spíše tmavěji - acidita je mírně potlačena a vystupují příjemné tóny hořké čokolády a sušeného ovoce. Příjemná perníková vůně, v chuti hořká čokoláda, mandle a sušené broskve, to je Guatemala.

India

Káva India s jemnou kořenitostí a bohatou chutí je typickým představitelem této oblasti. V aroma převládají oříšky kešu, chuť je zemitá s tóny mléčné čokolády, čaje a kůry stromu. Bohatá v chuti s minimální kyselostí, to je India.

Stupnice pražení Buna café

Brazil, Santos, RL40, 125g
1 ks
124 Kč
Buna Espresso martino 100%, 125g
1 ks
127 Kč
Colombia, Medellin, RL40, 125g
1 ks
139 Kč
Honduras, Palito Verde, RL40, 125g
1 ks
133 Kč
India, Cherry AA, RL40, 125g
1 ks
108 Kč
Nicaragua, Matagalpa Jinotega, RL40, 125g
1 ks
161 Kč
Guatemala, Huehuetenango, RL40, 125g
1 ks
139 Kč

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi
+420 311 236 236

Nebo mu napište

Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.