Bialetti

Bialetti Brikka na 2 šálky

1 090 Kč
900,83 Kč bez DPH
Není v prodeji
  • je nám líto, prodej byl ukončen

Další varianty tohoto produktu

Seznamte se s královnou moka konviček – unikátní konvicí Bialetti Brikka s patentovanou technologií pro tvorbu cremy. Tato moka konvička je důkazem, že italská značka Bialetti prostě umí a ve svém oboru nemá rovnocennou konkurenci.

Oproti ostatním modelům je Bialetti Brikka vybavena speciálním ventilem, který umožňuje extrahovat kávu až pod dvojnásobně vyšším tlakem a za poloviční dobu. Voda proteče konvičkou za pouhých 20 sekund. Káva tudíž není přeextrahovaná a svou chutí je ještě o krok blíž klasickému espressu, než jak je tomu u ostatních moka konviček. A stejně jako espresso je i ozdobená krásnou nadýchanou cremou. Konvička má navíc z části průhledné víko, proto můžete pozorovat, jak se horní nádoba plní lahodnou kávou.

Konvička je vyrobená z kvalitního potravinářského hliníku a hodí se pro všechny druhy ohřívačů kromě indukce. Tato velikost je určená pro přípravu 2 šálků, celkový objem 100 ml kávy.

Moka konvice je jednoduchou, a přitom levnou cestou, jak si doma připravit skvělou kávu i bez velkého pákového kávovaru. Celý proces vám navíc zabere jen pár minut. Spodní nádobu nejprve naplňte stanoveným množstvím vody. Poté vložte trychtýř s čerstvě umletou kávou a konvičku sešroubujte. Přesuňte na vařič a počkejte, až konvička začne vydávat typický prskavý zvuk. Vařič vypněte a kávu ihned servírujte.

Značka
Bialetti
Objem
100 ml
Výška
165 mm
Šířka
155 mm - včetně rukojeti
Spodní průměr
100 mm
Hmotnost
738 g
EAN
8006363040556

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Mohlo by se vám hodit

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.