BUNA CAFÉ

BUNA CAFÉ filtrace vody pro kávovary, profi

15 390 Kč
12 719,01 Kč bez DPH
Není v prodeji
  • je nám líto, prodej byl ukončen

Prodlužte životnost svého espresso kávovaru! Set velkého katexového filtru s náplní o objemu 8 l a uhlíkového filtru efektivně změkčí a vyčistí vodu ve vaší kavárně, kanceláři nebo domácnosti od nežádoucích látek a nečistot. Získáte tak kvalitní vodu ideální nejen pro provoz vašeho kávovaru a všech ostatních spotřebičů, ale také k přímé konzumaci.

Průtokový katexový filtr snižuje tvrdost vody až s 95% účinností. Jedná se o velmi jednoduchý princip, při kterém dochází v proudící vodě k výměně iontů vápníku a hořčíku za ionty sodíku. Použití filtru doporučujeme všude tam, kde hrozí usazování vodního kamene, který zvyšuje riziko poškození vašeho kávovaru a dalších nejrůznějších spotřebičů napojených na vodovodní řad. Tento katexový filtr si bez problému poradí s tvrdostí vody až 10 mmol/l. Filtr je určený pro opakované použití a je vhodný jako efektivní řešení tvrdé vody i pro větší kavárny a provozy s průtokem až 60 l / min. Katexová náplň o objemu 8 l spolehlivě přefiltruje přibližně 2000 l vody s tvrdostí do 2 mmol/l, poté je potřeba náplň vyměnit. Účinnost filtru se odvíjí od správné rychlosti průtoku a životnosti směsi.

Katexovou náplň je potřeba vyměnit:

  • při tvrdosti vody 1 mmol / 8 l katexu po průtoku 4 000 l vody
  • při tvrdosti vody 2 mmol / 8 l katexu po průtoku 2 000 l vody
  • při tvrdosti vody 3 mmol / 8 l katexu po průtoku 1 360 l vody
  • při tvrdosti vody 4 mmol / 8 l katexu po průtoku 1 000 l vody

Katexová náplň nemá předepsanou maximální dobu použití, když nedojde k vyčerpání kapacity. Nicméně doporučujeme náplň vyměnit jednou za rok nebo po vyčerpání stanovené kapacity podle toho, co nastane dřív. Katex nesmí nikdy vyschnout, měl by být stále pod vodou. Pokud by došlo k vyschnutí katexu, použijte novou náplň.

Uhlíkový filtr disponuje filtrační vložkou z lisovaného uhlíku s 5mikronovou porezitou, která z vody efektivně odstraní mechanické nečistoty a chlorový zápach. Filtr účinně přefiltruje až 6000 l vody, poté je potřeba uhlíkovou vložku vyměnit. Uhlíkový filtr vyměňte jednou za 6 měsíců nebo po vyčerpání stanovené kapacity podle toho, co nastane dřív.

Díky vodoměru jednoduše ohlídáte čas, kdy je katexovou náplň i uhlíkovou vložku potřeba vyměnit. Vodoměr má masivní konstrukci a je odolný proti mrazu.

Značka
BUNA CAFÉ
Výška
520 mm
Šířka
440 mm
Hloubka
200 mm
Druh závitu
3/8"M - vstup
3/8"M - výstup

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.