Puly

Puly sada čisticích prostředků

531 Kč
477,90 Kč
-10 %
394,96 Kč bez DPH

1x Puly Caff, 370 g

Čisticí prostředek na kávové usazeniny, čistič espresso kávovarů - je ideální na čištění hlav kávovarů, misek (filtrů), pák kávovarů a veškerých vodních cest od kávových usazenin a nečistot.

Doporučené dávkování (koncentrace): 20 g čisticího prostředku Puly Caff na 1 litr vody (70 °C).

Doporučujeme pravidelně provádět zpětný oplach u pákových kávovarů pro zachování správné funkce kávovaru a neovlivněné chuti kávy od kávových usazenin. Čištění kávových usazenin doporučujeme provádět alespoň jednou týdně (čím častěji, tím lépe). V některých kavárnách toto čištění provádějí každý den.

3x Puly Cleaner odvápňovač kávovarů, sáček, 30 g

Tento odvápňovač je účinný a zároveň ekologický a zdravotně nezávadný prostředek na odstraňování vodního kamene.

3x Puly Grind čistič kávomlýnků, sáček, 15 g

Tento čistič kávomlýnků je vhodný pro profesionální i domácí kávomlýnky, je možné jej využít i k čištění ručních kávomlýnků. Jedná se o potravinářsky nezávadný přípravek.

Přípravek je vhodný pro kónické i ploché mlecí kameny bez nutnosti rozebírat mlýnek a měnit nastavení hrubosti mletí. Čistič je účinější v koncentrované podobě než ve formě tablet.

Postup čištění mlecí soustavy: Vyprázdněte násypku kávomlýnku a vymelte případný zbytek kávy mezi kameny. Nasypte čisticí prostředek, na něj ještě malé množství zrnkové kávy a spusťte mletí. Po vymletí kávy vysypte a vyhoďte směs mleté kávy s čističem. Takto jsou mlecí kameny zbavené staré mastnoty a usazenin.

Značka
Puly

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.