Puly sada čisticích prostředků

449,00 Kč
531,00 Kč
371,07 Kč bez DPH
-15,4 %

dočasně vyprodáno
Zvolte množství

1x Puly Caff, 370 g
Čisticí prostředek na kávové usazeniny, čistič espresso kávovarů - je ideální na čištění hlav kávovarů, misek (filtrů), pák kávovarů a veškerých vodních cest od kávových usazenin a nečistot.

Doporučené dávkování (koncentrace): 20 g čisticího prostředku Puly Caff na 1 litr vody (70 °C).

Doporučujeme pravidelně provádět zpětný oplach u pákových kávovarů pro zachování správné funkce kávovaru a neovlivněné chuti kávy od kávových usazenin. Čištění kávových usazenin doporučujeme provádět alespoň jednou týdně (čím častěji, tím lépe). V některých kavárnách toto čištění provádějí každý den.

3x Puly Cleaner odvápňovač kávovarů, sáček, 30 g
Tento odvápňovač je účinný a zároveň ekologický a zdravotně nezávadný prostředek na odstraňování vodního kamene.

3x Puly Grind čistič kávomlýnků, sáček, 15 g
Tento čistič kávomlýnků je vhodný pro profesionální i domácí kávomlýnky, je možné jej využít i k čištění ručních kávomlýnků. Jedná se o potravinářsky nezávadný přípravek.

Přípravek je vhodný pro kónické i ploché mlecí kameny bez nutnosti rozebírat mlýnek a měnit nastavení hrubosti mletí. Čistič je účinější v koncentrované podobě než ve formě tablet.

Postup čištění mlecí soustavy:
Vyprázdněte násypku kávomlýnku a vymelte případný zbytek kávy mezi kameny. Nasypte čisticí prostředek, na něj ještě malé množství zrnkové kávy a spusťte mletí. Po vymletí kávy vysypte a vyhoďte směs mleté kávy s čističem. Takto jsou mlecí kameny zbavené staré mastnoty a usazenin.

Oldřich Smítal

Máte dotaz? Volejte Oldřichovi

Je tu jen pro vás.

+420 311 236 236

Jak připravit dobrou kávu?