IMS

IMS precizní sprcha RA 200 NT, Rancilio

990 Kč
818,18 Kč bez DPH

Další varianty tohoto produktu

Vysoce kvalitní soutěžní sprcha pro kávovary Rancilio Silvia od společnosti I.M.S. se špičkovou inovativní technologií NanoQuartz.

Sprcha disponuje integrovanou membránou o filtrovací kapacitě 200 µm a je vyrobena z jednoho kusu – otvory se proto neucpávají. Díky velmi jemné perforaci dosáhnete ideálního rozložení vody v kávě během extrakce.

Speciální povrchová úprava NanoQuartz má vodoodpudivý efekt. Voda stéká ve velkém množství drobných kapiček, které jsou rozmístěné po celém povrchu sprchy, což vede k rovnoměrnému nasycení kávy během extrakce. Vrstva je nepřilnavá, antibakteriální a usnadňuje čištění od zbytků kávy.

Vrstva NanoQuartz zvyšuje odolnost sprchy proti korozi a chemickým reakcím vznikajícím během extrakce. Povrch splňuje požadavky pro styk s potravinami.

Precizně zpracovaný produkt pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Důležité upozornění: Tuto sprchu není vhodné osazovat na nové modely Rancilio Silvia (výroba od 2020) v domácích podmínkách. S předchozími modely je dobře kompatibilní.

V případě, že chcete osadit touto precizní sprchou kávovary Rancilio Silvia vyrobené od roku 2020, doporučujeme využít náš servis. Sprcha je o několik setin mm menší a je nutné kotoučkem očistit/"obrousit" difusor pod sprchou.

Průměr: 57 mm

Výška stěny: 2,8 mm

Středový otvor: 5,5 mm

Membrána: 200 µm (schopnost filtrace)

Materiál: AISI 316 nerez (potravinářská certifikace)

Kompatibilita: Rancilio Silvia

Značka
IMS
Kompatibilita s kávovarem
Rancilio Silvia (E, BC, PID)

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.