IMS

IMS precizní sprcha RA 200 NT, Rancilio

990 Kč
818,18 Kč bez DPH
  • skladem (5 ks), ihned k odběru / expedici

Další varianty tohoto produktu

Vysoce kvalitní soutěžní sprcha pro kávovary Rancilio Silvia od společnosti I.M.S. se špičkovou inovativní technologií NanoQuartz.

Sprcha disponuje integrovanou membránou o filtrovací kapacitě 200 µm a je vyrobena z jednoho kusu – otvory se proto neucpávají. Díky velmi jemné perforaci dosáhnete ideálního rozložení vody v kávě během extrakce.

Speciální povrchová úprava NanoQuartz má vodoodpudivý efekt. Voda stéká ve velkém množství drobných kapiček, které jsou rozmístěné po celém povrchu sprchy, což vede k rovnoměrnému nasycení kávy během extrakce. Vrstva je nepřilnavá, antibakteriální a usnadňuje čištění od zbytků kávy.

Vrstva NanoQuartz zvyšuje odolnost sprchy proti korozi a chemickým reakcím vznikajícím během extrakce. Povrch splňuje požadavky pro styk s potravinami.

Precizně zpracovaný produkt pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Důležité upozornění: Tuto sprchu není vhodné osazovat na nové modely Rancilio Silvia (výroba od 2020) v domácích podmínkách. S předchozími modely je dobře kompatibilní.

V případě, že chcete osadit touto precizní sprchou kávovary Rancilio Silvia vyrobené po roce 2020, doporučujeme využít náš servis. Sprcha je o několik setin mm menší a je nutné kotoučkem očistit/"obrousit" difusor pod sprchou.

Průměr: 57 mm

Výška stěny: 2,8 mm

Středový otvor: 5,5 mm

Membrána: 200 µm (schopnost filtrace)

Materiál: AISI 316 nerez (potravinářská certifikace)

Kompatibilita: Rancilio Silvia

Značka
IMS
Kompatibilita s kávovarem
Rancilio Silvia (E, BC, PID)

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi
+420 311 236 236

Nebo mu napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.