Moccamaster

Moccamaster KBGT, Polished Silver

6 190 Kč
5 115,70 Kč bez DPH
  • poslední kus skladem, ihned k odběru / expedici
  • doprava zdarma

Skvělá filtrovaná káva na jedno cvaknutí – pro překapávač Moccamaster KBGT od legendární holandské značky Technivorm žádný problém!

Jedná se o certifikovaný kávovar na překapávanou kávu, který jako jeden z mála na našem trhu splňuje vysoké standardy mezinárodních kávových institucí ECBC a SCA. Káva připravená pomocí tohoto překapávače odpovídá standardu Gold Cup.

Už žádné čekání! Po zapnutí překapávače se voda ohřeje na požadovanou teplotu téměř okamžitě. Po celou dobu extrakce má navíc konzistentní teplotu 92–96 °C, což je pro přípravu kvalitní filtrované kávy naprosto zásadní.

S překapávačem kávy Moccamaster KBGT připravíte až 1,25 l kávy během 6 minut. Stačí naplnit zásobník na vodu, do propláchnutého papírového filtru nasypat čerstvě namletou kávu a stisknout jediné tlačítko – o vše ostatní se postará překapávač úplně sám.

Mezi hlavní přednosti modelu patří nerezová sprcha s devíti otvory, která namočí kávu rovnoměrně, což vede ke konzistentní extrakci. Na začátku se můžete těšit i na efekt kvetení kávy – tzv. blooming. Díky velkému zásobníku na vodu nehrozí, že vám voda dojde ještě v průběhu přípravy.

Součástí balení je také velká a dobře izolovaná nerezová konvice, ve které vám káva vydrží dlouho teplá. Systém Drip-Stop automaticky uzavře dripper a vypne zalévání kávy vodou pokaždé, když konvici vyjmete z překapávače. Nemusíte čekat, až se konvice zcela naplní – připravovanou kávu můžete ochutnat okamžitě.

Za úspěchem značky Technivorm stojí více než 50 let zkušeností. Všechny překapávače na kávu jsou vyráběny ručně a vynikají spolehlivostí a dlouhou životností.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
405 mm
Šířka
172 mm
Hloubka
332 cm
Barva
stříbrná
Celkový příkon
1 450 W
EAN
8712072793200

Moccamaster KBGT

Máte dotaz k tomuto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolejte Oldřichovi Nebo zavolejte Oldřichovi +420 311 236 236

Nebo mu napište Napište

Střípky ze života bunacafe
Vlastní showroom a pražírna kávy.
Vyvíjíme vlastní elektroniku PID regulace.
Nabízíme vlastní záruční a mimozáruční servis.
Máme bohaté know-how a rádi se podělíme.